درباره ی اندروید L

درباره ی اندروید LReviewed by محمد یوسفی on Oct 10Rating: 3.0دربارهی اندروید L روزی که گفته می شود از ورژن نهایی اندروید L یکی از مورد توجه‌ترین محصولات نرم افزاری سال 2014 به شکل رسمی پرده‌برداری خواهد شد .

روزی که گفته می شود از ورژن نهایی اندروید L یکی از مورد توجه‌ترین محصولات نرم افزاری سال ۲۰۱۴ به شکل رسمی پرده‌برداری خواهد شد و بازار موبایل جهان رو منفجر خواهد کرد با ما همراه باشید….

اندروید l:

آرتم روساکووسکی در اکانت گوگل پلاس خود خبر داده که گوگل روز چهارشنبه هفته آینده، ۱۵ اکتبر “ممکن است” مراسمی را برگزار و طی آن نسخه نهایی اندروید L رونمایی کند.روزی که گفته شده از ورژن نهایی اندروید L یکی از مورد توجه‌ترین محصولات نرم افزاری سال ۲۰۱۴ به شکل رسمی پرده‌برداری خواهد شد .

دو ویژگی بسیار مهم این سیستم عامل استفاده از زبان طراحی جدید و منحصر به فرد گوگل به نام “متریال دیزاین” و اجرای نرم افزارها بر پایه ART در اندروید ۶۴ بیتی جدید است.رقابت اندروبد l وios 8 بسیار دیدنی خواهد بود. تاریخ رسمی برگذاری این مراسم به صورت قطعی اعلام نشده است ! باید منتظر بمانیم تا ببینیم این سیستم عامل در چه زمانی معرفی می شود.

در این مراسم گوگل می خواهد بجز معرفی اندروید l از نکسوس ۹ و اندروید tv و اندروید ویر۲ رونمایی کند . قرار است شرکت htc نکسوس ۹ تولید کند شایعات مبنی بر این است که این تبلت دارای صفحه نمایش ۸٫۹inch و پردازنده ی گرافیکی nvidia k1 و از رزولیشون QHD بهرمند است.android l